HALJASSAARE
HALJASSAARE Eesti Suomeksi in English по-русски
AVALEHT
PUUKOOL
HINNAKIRI
TEENUSED
Haljastus
Asendusistutus
Projektid
Lilleseaded
Taimede rent
Puuhooldus ja raietööd
Hauaplatside hooldus
ALBUM
MÜÜGIKOHT
HEA TEADA
OSTUKORV
KONTAKTID

„Vilgo Lilled“ TAIMEAED
Tallinnas, Kadaka tee 62.
Vaata kaarti...


Avatud:
E – R 08.00 - 18.00
L      Kokkuleppel
Info 56 491 442

Teostame raietöid
Loe edasi...

Kohapeal kasvavate puude ümberpookimine
Loe edasi...

Aiapidaja tegemised Loe edasi...

Pereõunapuud
Kolme sordiga pereõunapuu 48.- EUR. Vali ise sordid.
Loe edasi...

Kinkekaart koju kätte
Kinkekaarti saad tellida ka iterneti kaudu või saata otse sõbrale.
Loe edasi...


LILLESEADED


Meilt saab tellida:

Pruutkimbud
Pulmaseaded
Sõiduki kaunistused
Kirikukaunistused
Ruumide dekoreerimine
Dekoratsioonid asutustele ja firmadele
Leinakimbud, matusekimbud, leinapärjad, matusepärjad


Tellimised võetakse vastu telefonil 56491442


Pruutkimbud

Pulmad on iga paari meeldejäävaim ja olulisim sündmus nende elus.
Pruudikimp on üks tähtsamaid ja meeldejäävamaid lilleseadeid igas pulmas. Täna on olemas lõputult kauneid võimalusi pruudikimpude jaoks.
Teeme nii klassikalisi kui ka erinevaid fantaasiakimpe. Valik oleneb eelkõige pruudi ja tema kleidi stiilist, mugavusest ja praktilisusest kuid ka eelarve suurusest.
Pruudikimp oleneb palju pruudi ja tema klieidi stiilist. Pruudikimpu tellima tulles on hea kaasa võtta foto kleidist ja võimalusel ka kanga näidis.
Vanasti tehti pruudikimpe valgetest lilledest, mis pidi sümboliseerima pruudi puhtust. Kuigi paljud pruudid valivad tänaseni valge kimbu, on hakanud levima ka teised toonid. Palju valitakse värve, mis sobivad kokku pruudi ja pruutneitsi kleidiga, samuti kogu pulma värvikombinatsiooniga.
On mitmeid klassikalisi pruudikimbu stiile ja heal floristil peaks olema valik fotodest, mis neid demonstreerivad. Florist peaks samuti olema võimeline soovitama, millised lilled kattuvad soovitud kujuga, pidades meeles värviskeemi ja hooajalist saadaolevust.
Pruudikimbu valik sõltub kleidi stiilist. Pruudikimbud varieeruvad just-aiast-korjatud välimusest, kuni peensusteni lihvitud ja stiliseeritud, ametliku välimuseni.
Pruudikimbu suurus peaks olema proportsioonides pruudiga. Liialt suur pruudikimp võib muutuda liialt silmatorkavaks ja häirida elegantse pulmakleidi välimust.

Pruudikimbuga käivad enamasti kaasas ka pruutneitsite kimbud, peigmehe rinnanõel ja soovi korral lillekaunistused kirikusse või peokohta. Loomulikult saab tellida ka kõiki neid lilletöid.Viimastel aastatel on Eestis hoogustunud suurte pulmapidude korraldamine lossides, mõisates, villades ja muudes suursugustes ruumides, mis kindlasti vajavad osava floristi kätt muutmaks pulma unustamatuks sündmuseks. Samuti on lilledekoratsioonid asendamatud kiriklikul laulatusel, kus kaunid seaded muudavad kiriku interjööri pidulikuks ja suursuguseks.

Milliseid lilleseadeid tellida? Kui eelarve on tagasihoidlikum piirdutakse tihti komplektiga: pruudikimp, peigmehe rinnanõel, autokaunistus ja mõned lauaseaded.
Siia võib lisada ka pruutneitside kimbud, viskamise kimp, pruudipärg mahamängimiseks, shampuseklaaside kaunistused jne.
Suuremate dekoreerimistööde puhul võib olla vajalik koos floristiga registreerimis- ja peokohas käia ja oma nägemused ja soovid ära rääkida. Tihti saab hakkama ka nii, et pruutpaaril on kaasas fotod peokohast ning nende järgi oskame omalt poolt soovitusi anda.

Väga levinud on külaliste kingitud lillede seadmise teenus. Kui õnnitlemise ja peo alguse vahele jääb vähemalt 1,5-2 tundi aega, jõuame pruutpaarile kingitud lilled kokku korjata, peokohta toimetada, ära sorteerida ja vaasidesse paigutada. Selleks rendime ka oma erineva suurusega klaasvaase. Sellise lahenduse juures on kasulik kui külalistele oleks eelnevalt edastatud pruutpaari lillesoovid, Näiteks ainult punased või valged roosid või ainult valget värvi lilled vms. Siis jääb ruumi üldmulje ühtlasem ja kaunim.

Pulmalillede tellimuse peaks esitama vähemalt 1 nädal ette, sest siis jõuame kindlasti teie soovitud lilled ära tellida, vastasel juhul on valik piiratud meil hetkel saadaolevate lilledega.


Leinakimbud, matusekimbud, leinapärjad, matusepärjad

Matustele sobib viia igasuguseid lilli. Meie traditsioonide kohaselt eelistatkse valgeid lilli: liiliad, kallad, roosid, krüsanteemid jms. Lisada võiks ka muid toone: punased, helekollased, sinakas-lillad ja kreemikad õied muudavad leinakimbu huvitavamaks ja mitmekülgsemaks. Kimbu või pärja tellimisel võib arvestada ka lahkunu lemmiklilledega.

Kõige lähedasemate ja kallimate inimeste matusteks tellitakse tavaliselt suuremaid seadeid: kas matusepärgi või suuremaid kimpe oasise alusel. Ka väiksemaid kimpe võib teha oasise-alusel või vartest kokkuseotud nn käekimpudena. Viimased on eelistatud ka krematooriumimatustel.

Kimpudele ja pärgadele pakume ka kirjutatud linte. Lisaks mustale ja valgele lindile ei tasu karta ka tumerohelisi, tumelillasid, tumepunaseid ja beezikaid linte. Sama värvi lilledega moodustavad need ilusa terviku. Pakume ka kirstu- ja urnikaunistusi, peielaua seadeid, kaastundekimpe lähedastele.Teostatud tööde pildid.

 

 

 

 

_
Tiigid
Tiigid
Perepuu tellimine

Saare torvaaugu aiand

Vilgo Lilled OÜ | Avatud kokkuleppel - Vuti 2, Tallinn 10619 | e - kiri : info@haljassaare.ee
Telefon 53 427 719