HALJASSAARE
HALJASSAARE Eesti Suomeksi in English по-русски
AVALEHT
PUUKOOL
HINNAKIRI
TEENUSED
Haljastus
Asendusistutus
Projektid
Lilleseaded
Puuhooldus ja raietööd
Hauaplatside hooldus
ALBUM
MÜÜGIKOHT
HEA TEADA
OSTUKORV
KONTAKTID

„Vilgo Lilled“ TAIMEAED
Tallinnas, Kadaka tee 62.
Vaata kaarti...


Avatud:
E – R 08.00 - 18.00
L      Kokkuleppel
Info 56 491 442

Teostame raietöid
Loe edasi...

Kohapeal kasvavate puude ümberpookimine
Loe edasi...

Aiapidaja tegemised Loe edasi...

Pereõunapuud
Kolme sordiga pereõunapuu 48.- EUR. Vali ise sordid.
Loe edasi...

Kinkekaart koju kätte
Kinkekaarti saad tellida ka iterneti kaudu või saata otse sõbrale.
Loe edasi...


HAUAPLATSIDE KUJUNDAMINE JA PÜSIHOOLDUS

Hauaplats on kalmistu osa ja platsi kujundamisel järgime kalmistul väljakujunenud kujunduspõhimõtteid ja –nõudeid. Hauaplatsi kujundamisel arvestame kohapealsete kasvutingimuste ja kalmistueeskirjades toodud piirangutega.

Hauaplatsi hooldamise peab korraldama hauaplatsi valdaja. Hauaplatsi valdaja on kohustatud korrastama hauatähised ja –rajatised, hauaplatsi ja sellega piirnevad teeosad.

Pakume hauaplatsi kujunduse eskiislahendust koos rajamisega. Selleks külastame koos tellijaga konkreetset hauaplatsi või annab tellija meile hauaplatsi koordinaadid, mille abil leiame kalmu ise üles, ja vastavalt tellija soovidele ja hauaplatsi looduslikele eeldustele koostame eskiislahenduse. Hauaplatsi haljastus peab olema rahulik ja harmooniline. Väga kaunid on madalad leinavormid ja igihaljad okaspuuvormid. Soovitav on kasutada dekoratiivsete lehtedega püsililli ja madalaid igihaljaid pinnakattetaimi. Hooajaliselt võib lisada värve täiendavate suvelilleistutustega, talveks igihaljaste kompositsioonidega.

Enamus inimesi soovib, et hauaplats alati kena ja hooldatud oleks, aga kui endal puudub selleks aeg ja võimalused, pakume meie Teile hauaplatsi püsihooldusteenust. Sellega on tagatud hauaplatsi korrasolek alati. Pakume täisteenuste paketti, mis sisaldab kõiki vajaminevaid töid: hooajalillede istutus, kastmine, parandustööd, okste lõikus, hauatähise puhastus, umbrohu tõrje, sügisene lehtede koristus, prahikoristus jne.

Pakume teenust kalmistupühadel, riiklikel pühadel ja isiklikel tähtpäevadel hauaplatsi korrastus koos küünalde süütamise ja lillede panekuga. Soovi korral saadame Teile foto kaunistatud kalmust.

Hauaplatsidele kujundamisele ja hooldusele saame pakkuda hinna pärast konkreetse hauaplatsiga tutvumist või eskiislahenduse kooskõlastamist.

_
Kimbud - seaded
Kimbud - seaded
Perepuu tellimine

Saare torvaaugu aiand

Vilgo Lilled OÜ | Avatud kokkuleppel - Vuti 2, Tallinn 10619 | e - kiri : info@haljassaare.ee
Telefon 53 427 719